Zapraszamy Rodziców uczniów naszej szkoły na zebrania i konsultacje z nauczycielami: 

klasy 0-III   w dniach 21-23.05 

klasy IV-VIII SP i III G   14.05 (wtorek) 

  • zebranie godz. 17.30 , 
  • konsultacje godz. 18.00-19.30

Przydział sal

Szanowni Państwo, dyrektor szkoły przypomina, że na terenie naszej placówki są opracowane i wdrażane procedury zapewniające bezpieczeństwo Państwa dzieci. Na zajęciach wychowawczych nasi uczniowie przez cały rok szkolny objęci są oddziaływaniami mającymi na celu ochronę ich przed niepożądanymi zachowaniami. Wdrażane są również certyfikowane programy profilaktyczne prowadzone przez specjalistów odnośnie przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym u dzieci. Na terenie naszej szkoły działają również skrzynki zaufania  ( przy gabinetach pedagogów), w których dzieci jak i rodzice mogą zostawić informację  dotyczącą problemów szkolnych. W sytuacjach trudnych zachęcamy Państwa do korzystania z porad specjalistów zatrudnionych w naszej szkole. Godziny ich pracy zamieszczone są na stronie internetowej.

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrzDziewczyny z naszej szkoły przechodząc dwa etapy rozgrywek awansowały z pierwszego miejsca do Finału Grupy Południowej w piłkę nożną. 

09.05.2019 na Orliku w Kleosinie rozegrany został finał. Dziewczęta walczyły z Brańskiem, który cztery razy zmusił naszą bramkarkę do wyciągnięcia piłki z siatki. Kolejny mecz to nasze „być albo nie być”.

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją, boisko do koszykówki i butyPrzez 2 dni przewinęło się 1078 zawodników.Gratulujemy wszystkim uczestnikom, każdy jest wygrany. Szkoły, które w klasyfikacji końcowej zdobyły najwięcej punktów zostaną nagrodzone karnetem na zakup sprzętu sportowego.

       Szóstego maja 2019 roku rozstrzygnięto XVII edycję Wojewódzkiego Konkursu recytatorskiego ,,Fair Play- to mój pomysł na życie". Uczeń klasy szóstej ,,b" Franciszek Antczak zdobył pierwsze miejsce w kategorii poezja.Chłopiec napisał wiersz, w którym promował takie wartości jak:równość szans w grze, zabawie oraz sporcie, życzliwość dla ludzi,pomoc i współdziałanie w sporcie oraz w życiu.Zwycięzcy gratulujemy!

 Otrzymaliśmy wyniki  Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego OLIMPUSEK dla najmłodszych uczniów, która odbyła się 8 stycznia 2019 roku. Wszyscy uczniowie klas  I-III szkoły podstawowej  biorący udział w olimpiadzie zostali uhonorowani dyplomami uznania a uczennica klasy II a – Rybałtowska Weronika uzyskała dyplom laureata. Serdecznie gratulujemy ;)

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha sięPiotr Jaszczuk zajął I miejsce w Szachowym Turnieju Klasyfikacyjnym ,, Białystok Wiosna 2019" Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.