Dyrektor Szkoły: mgr Marcin Hodun

Wicedyrektor: mgr Grażyna Rutkowska
Wicedyrektor: mgr Barbara Mazurek

  • mgr Mirosława Omeljaniuk - oddział przedszkolny
  • mgr Katarzyna Wysocka-Drewniak –  edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Monika Gańko - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Małgorzata Salej - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Beata Klimczuk - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Olga Nicpoń - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Dorota Dzierżek - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Ewa Popławska - edukacja wczesnoszkolna, język angielski
  • mgr Urszula Sokół - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Beata Puczko - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Alicja Korejwo  - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Katarzyna Kudzinowska - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Anna Piłaszewicz - język polski
  • mgr Ludmiła Trofimiuk - język polski
  • mgr Kinga Gąsowska - Szatałowicz - język polski
  • mgr Joanna Kalko - język polski
  • mgr Beata Mielech- język polski, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Ewa Piekutowska - język polski
  • mgr Ewa Beata Toczyńska - język angielski
  • mgr Elżbieta Szczepankowska - język angielski
  • mgr Joanna Kryńska - język angielski
  • mgr Monika Bitdorf - język angielski
  • mgr Jolanta Harasimczuk - język angielski
  • mgr Dorota Kazimierska - język angielski
  • mgr Marzena Olszyńska - język angielski
  • mgr Małgorzata Wróbel-Kruczenkow - język angielski, plastyka
  • mgr Urszula Szczuka - język angielski
  • mgr Anna Łuczko - Piela - język niemiecki
  • mgr Justyna Chociej - język niemiecki
  • mgr Barbara Kondzior - język niemiecki
  • mgr Małgorzata Wróbel – matematyka
  • mgr Beata Kaczyńska - matematyka
  • mgr Walentyna Konończuk - matematyka
  • mgr Halina Miluska - matematyka
  • mgr Katarzyna Wolańska - matematyka
  • mgr Joanna Fiedorczuk -  zajęcia komputerowe
  • mgr Renata Kalinowska - technika, zajęcia techniczne, informatyka
  • mgr Daniel Karczmarzyk - informatyka
  • mgr Anna Marciniak - przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Olga Granacka - przyroda, plastyka
  • mgr Alina Szpica - biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Anna Łapińska - historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • mgr Joanna Radłowska - historia, wiedza o społeczeństwie
  • mgr Anna Piekut - muzyka
  • mgr Danuta Litwińczuk - geografia, historia i społeczeństwo
  • mgr Emilia Olszewska - fizyka
  • mgr Agnieszka Raczkowska-Macko - chemia
  • mgr Krzysztof Szczuka  - wychowanie fizyczne
  • mgr Elżbieta Rutkowska - wychowanie fizyczne
  • mgr Agnieszka Sawicka - wychowanie fizyczne
  • mgr Aneta Bogusz-Kulesza - wychowanie fizyczne
  • mgr Marcin Milczunas - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa 
  • mgr Anna Kozioł - wychowanie fizyczne
  • mgr Marta Danilczuk - wychowanie fizyczne
  • mgr Anna Kruczenko - wychowanie fizyczne
  • mgr Marcin Zawadzki - wychowanie fizyczne
  • mgr Angelika Kostro - wychowanie fizyczne, zajęcia sprawnościowo-zdrowotne 
  • mgr Monika Łapińska - nauczyciel wspomagający
  • mgr Emilia Pankiewicz - nauczyciel wspomagający
  • s. Danuta Szarkowska - religia katolicka
  • mgr Agata Antczak - religia katolicka
  • mgr Stanisław Cydzik - religia katolicka
  • ks. Władysław Masajło - religia prawosławna
  • mgr Beata Krasowska-Bogdan - świetlica
  • mgr Ewa Grabowska – świetlica
  • mgr Renata Janik - świetlica
  • mgr Paulina Kozłowska - świetlica, zajęcia sprawnościowo-zdrowotne
  • mgr Jolanta Wacewicz – pedagog
  • mgr Agnieszka Gierejkiewicz - pedagog
  • mgr Katarzyna Kozłowska - logopeda
  • Jolanta Bałasz - psycholog
  • mgr Urszula Oksztulska - biblioteka
  • mgr Barbara Rezanow - biblioteka