Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tłum6 października biało-czerwona sobota. Spotkaliśmy się na pikniku patriotycznym „100 Lat Niepodległej – Drogi do Wolności”. Przybyło mnóstwo dzieci, młodzieży, dorosłych.

Wszyscy pokazaliśmy, jak bardzo kochamy nasz kraj. Pokazaliśmy, że pamiętamy o wszystkich, którzy walczyli o niepodległą Polskę i pokazaliśmy jak cudownie potrafimy wspólnie bawić się i cieszyć. W sobotę świętowaliśmy w formie konkursów, zabawy oraz na sportowo. Mieliśmy szczęście, bo wspaniała atmosfera spotkania pokazała jak wspólnie potrafimy się zjednoczyć Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami i wszyscy otrzymali medale z rąk wójta gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofa Marcinowicza. Wójt rozpoczął też kolejny punkt pikniku – wielką sztafetę niepodległościową składającą się ze stu stumetrowych zmian na stulecie niepodległości. To było wielkie wydarzenie i trudno nawet zliczyć jego uczestników. Biegaliśmy z biało-czerwonymi flagami, dumą i uśmiechami na twarzy. 
Potem były konkursy przygotowane przez nauczycieli i uczniów Szkoły.
To były naprawdę piękne, niezapomniane chwile. Wspólnie z wójtem panem Krzysztofem Marcinowiczem, Ośrodkiem Kultury, parafia w Kleosinie, spółdzielnia mieszkaniowa Kleosin i wieloma pozytywnie nastawionymi ludźmi - nauczycielami, rodzicami, mieszkańcami gminy pokazaliśmy jak w sposób kulturalny można świętować.
Dziękujemy wszystkim, którzy stworzyli w Kleosinie cudowną biało-czerwoną atmosferę, głównie uczniom którzy swoim zaangażowaniem potrafili ,,zarazić" energią ??

Zdjęcia